Program akcí u příležitosti oslav 100 let kravařského fotbalu


Fotbalový oddíl MFK Kravaře ve spolupráci s několika sponzory pořádá v letošním roce v průběhu léta „oslavy“ k výročí 100. roku založení klubu. Jedním z prvních pořádaných programů bude propoziční turnaj žákovských kategorií, na kterém bude startovat i náš mládežnický oddíl MFK Kravaře.

V průběhu dalších víkendů proběhne v areálu místního fotbalového hřiště řada vzdělávacích projektů, zábavných aktivit pro děti a v neposlední řadě i další sportovní program, o kterém budeme průběžně informovat.

Součástí „oslav“ bude i česko-polský projekt, u jehož příležitostí proběhnou v areálu fotbalového hřiště sportovní odpoledne s řadou akcí, zábavných aktivit pro děti a dalšího sportovního programu. V jednotlivých termínech proběhnout společná víkendová soustředení, kde se zaměří pozornost na všechny mládežnické kategorie, od nejmenších přípravek až po dorostence. Budou probíhat aktivity jako tréninky, přátelská utkání, vyhodnocení výkonnosti jednotlivců dle věkových kategorií, koordinace pohybu, strava a diagnostika, přednášky pro rodiče a trenéry. Součástí akce bude i připravená výstava mapující historii fotbalových oddílů MFK Kravaře a LKS Krzanowice.

Termíny sportovních setkání:

1. víkend: 16.-17. července 2022
2. víkend: 30.-31. července 2022
3. víkend: 6.-7. srpna 2022
4. víkend: 20.-21. srpna 2022 (mezinárodní fotbalový turnaj družebních obcí)

Více informací se dozvíte z přiložených letáčků.


Updated: 06/08/2022 — 12:26