Kravaře – Slavia Opava 0:1

V první půli nebylo vidět mnoho šancí, přesto se hosté  po nenápadné kombinaci prosadili z malého vápna ve 24min. 0:1.

Ve druhém poločase se hrálo v podstatě jen na bránu Opavy, ale Jaroš trefil jen břevno. Czerný se dostal 2x do slibné příležitosti, ale netrefil bránu a přímý kop poslal Koneczný vysoko nad bránu. V závěru ještě vychytal golman hostů Jaroše.

Sestava: Maňák (46. Šupola), Peterek D. (46. Vitásek), Skrbel, Lehnert, Gattnar, Czerný, Koneczný, Nestroj (46. Trušina), Vavrečka (46. Nagy), Figecki (46. Jaroš), Kahler

Trenér Štěpán: dnes dostali příležitost dorostenci, kteří pomalu nakukují do dospělého fotbalu. Stejně jako v sobotu jsme neproměnili spoustu šancí. Nemohu klukům odepřít snahu, ale zatím nám to tam nepadá.

Updated: 08/02/2017 — 10:03