Home // Dorost // Starší dorost // Zápasy SD

Zápasy SD


STARŠÍ DOROST  –  přehled zápasů v sezóně 2017-18


.

2. kolo: ….. Kravaře – MFK Havířov     0:0

Své úvodní střetnutí v nové sezóně zahájili starší dorostenci bezbrankovou remízou proti týmu z Havířova. Oba celky si v zápase vypracovali pár slibných příležitostí ke skórování, jedna kravařská skončila na tyči, jedna havířovská na břevnu. Avšak branku nedokázal vstřelit ani jeden z mladíků na hřišti. Na úvod tak uhráli starší dorostenci bod za bezbránkovou remízu.

3. kolo: ….. Staříč – Kravaře     1:0

Ani ve druhém mistrovském utkání nedokázali starší dorostenci vstřelit svou první branku v nové sezóně. Ve své finální fázi zůstali hodně za očekáváním. Svému soupeři ze Staříče navíc dovolili jednou skórovat. Tato jediná branka v zápase rozhodla o výhře domácích, dorost Kravař tak odcestoval domů s prázdnou.

4. kolo: ….. Kravaře – Stará Bělá     6:2

Dotřetice všeho dobrého se to nakonec povedlo. Kravařští starší dorostenci nejen poprvé v sezóně skórovali, ale navíc si připsali i svou první výhru, když se jim povedl parádní obrat. Po nepříznivém stavu ke konci první půle, kdy během dvou minut obdrželi dva góly, nastartovali svůj brankostroj a šesti přesnými trefami dokonale otočili skóre ve svůj prospěch. O branky se postarali Vavrečka 3x, Bitomský (pen.), Podmol a Glabazňa.

5. kolo: ….. Loko Petrovice – Kravaře      1:6

Start zápasu vyšel starším dorostencům náramně, když se ihned ve druhé minutě dostali do vedení. Petrovice dokázaly sice za pár minut vyrovnat, ale poté už začal samotný střelecký koncert v podání kravařských mladíků. Navázali na svůj povedený střelecký koncert z minulého zápasu a v něm pokračovali i v zápase na půdě Petrovic. Šesti brankami svého soupeře jasně přehráli a po zásluze si připsali další cenné body do tabulky. Kravařskou výhru režírovali svými brankami 3x Kupka P., 2x Miketa a Vavrečka.

6. kolo: ….. Kravaře – Frenštát p.R.     4:1

Starším dorostencům opět vyšel úvod zápasu, kdy po rychlé brance šli brzy do vedení. Hosté však dokázali záhy vyrovnat. Naštěstí to byla poslední trefa za záda brankáře Kravař. Jeho spoluhráči byli přeci jen úspěšnější a díky dalším třem přesným zásahům se ve finále radovali z výhry a zisku tří bodů. O branky Kravař se postarali 2x Kupka P., Bitomský a Glabazňa.

7. kolo: ….. Slavia Opava – Kravaře     _ : _

 

 

TOPlist