Další vítězství v derby utkání

MFK Kravaře – TJ Sokol Štěpánkovice 5:3 (2:2)

Sestava: Maňák – Lehnert, Nagy, Vitásek (87.Pavelek), Koneczný – Sabo, Nestroj (69.Jaroš), Barcal, Hanus – Peterek E., Seibert, ke střídání: Rzehulka (B), Peterek D., Czerný, Klösel, Kahler, trenér Karel Štěpán

Branky: Nestroj, Seibert, Peterk E., Jaroš, Hanus

Další derby utkání v němž naše mužstvo mělo mj. potvrdit vítězství a předvedenou hru z minulého zápasu. Toto se začalo naplňovat od první minuty, kde po zahájení hry hned v 1.minutě střílí Nestroj naší vedoucí branku. V 17. minutě byl stav 2:0 v náš prospěch po brance Seiberta. To bylo do poločasu, co se týče vstřelených branek, z naší strany vše. Soupeř se nevzdával , vstřelil dvě branky a do kabin odcházela obě mužstva za nerozhodného stavu 2:2.

Po poločase se podařilo vstřelil hostům v 50.minutě vedoucí branku. Naše mužstvo přidalo na obrátkách a o 15.minut E.Peterkem vyrovnalo stav na 3:3. Vedoucí gól našeho mužstva zaznamenal v 78.minutě hry Jaroš a konečné vítězství v poměru 5:3 pečetil v 94.minutě Hanus. Dramatické utkání se zaslouženým vítězstvím našeho mužstva .

Mimo samotného vítězství je potěšitelné, že se vyprazdňuje i marodka mužstva (Klössel, Jaroš, Pavelek). V sobotu 6.5.2017 zajíždí naše mužstvo na půdu vedoucího celku soutěže Staré Běly. Na toto mužstva ztrácíme devět bodů. Příznivý výsledek bychom určitě přivítali. Začátek utkání v 16:30 hod.

Updated: 01/05/2017 — 07:44